בהדרכת עידו רדא. יום ד' בסטודיו התחתון. 20:00-21:30.
בהדרכת עידו רדא. יום א' 20:00-21:30 בסטודיו התחתון.
בהדרכת עידו רדא . יום ד'. 19:00-20:00 סטודיו תחתון.
בהדרכת עידו רדא . יום א' 19:00-20:00. סטודיו תחתון .
חוג סיירות וטבע בהדרכת נדב לוין ימי פעילות יום רביעי שעות : 16:00-18:00 ...
חוג סיירות וטבע בהדרכת שירן שריקי ימי פעילות יום רביעי שעות : ...
חוג סיירות וטבע בהדרכת שירן שריקי ימי פעילות יום שני שעות : 16:30-17:30 ...
בהדרכת ערן ברנזון. יום ב' 20:00-21:00.
בהדרכת ענת פרשה יום ד' 16:30-17:30. חדר אומנות.
בהדרכת נטליה קטקובניק. יום ד' 18:15-19:15. בבית גיל הזהב.
m.m.a בהדרכת יעקב שמידע. ימי ב ו ה' 20:00-21:00 בסטודיו העליון. 230 לחודש
יוגה ודמיון מודרך עם נינה כון יום א' יום ג' שעות : :10:00-11
ג'יג'טסו ברזילאי - אומנויות לחימה מדריך עידו רדא ימים א-ד סטודיו ...
מיועד לגילאי 5-6 . בסטודיו A. ימים א' ו ג' 17:30-18:15 בהדרכת אולגה סגל. ...
מיועד לגילאי 10-12. ימים : ב' ו ד' 16:00-17:00. בסטודיו A. בהדרכת אולגה ...
התעמלות קרקע ד-ו מדריכה נטשה פרבר שעות פעילות ימי א ה 17:00-18:00 מחיר ...
התעמלות קרקע א-ג מדריכה נטשה פרבר ימי פעילות א ה בשעות ...
התעמלות קרקע נערות י-יב מדריכה נטשה פרבר שעות פעילות ימי א ה ...
התעמלות קרקע נערות ז-ט מדריכה נטשה פרבר שעות פעילות ימי א ה ...
סדנת בת מצווה . 8 מפגשים בהם ניפגש אמא ובת עם דמויות בשרשרת הדורות, ...
מקהלת פעמונים בהדרכת לנה פיץ. מיועד לגילאי 4-12. מחיר : 140 ש"ח. יום ג' ...
בהדרכת עידו בראון. יום ה' 17:30-19:00. מותנה במינימום 15 נרשמים. במדיטק ...
כדורגל ז' - ח' . בהדרכת רחלי עמיצור ימי ב' 17:00-18:00 מחיר :185 ש"ח. מגרש ...
כדורגל ד' - ו' . בהדרכת רחלי עמיצור ימי ב' 16:00-17:00 מחיר :185 ש"ח. מגרש ...
כדורגל ייצוגי ילדים ב' . בהדרכת אניסימוב בן. ימים ב',ד' וה' . בשעות ...
בהדרכת ביידר טטיאנה יום ד' 17:30-18:15.
בהדרכת לובה אזייב. יום ב' 18:00-19:00. סטודיו עליון במתנ"ס.
בהדרכת לובה אזייב. יום ב' 16:30-17:15. בסטודיו עליון במתנ"ס.
בהדרכת לובה אזייב. יום ב' 17:15-18:00. בסטודיו העליון במתנ"ס.
מועדונית צמי"ד
בהדרכת נגה אוחיון. יום ג' 16:30-17:15. עד 5 ילדים בחוג. באולם הספורט - בי"ס ...
בהדרכת אלראי כהן. מתקיים במגרש הספורט. ימים: ב' , ג' , ד' ,ה'. בשעות : ...
אומנויות לחימה צמי"ד בימי ג שעות: 16:30-17:15 בקצרילי עם יעקב שמידע
ריקודי עם לנשים עם גיתית לוין 120 ש"ח לשעה בימי ד באולם אלון בשעות ...
יוגה נשים עם שרונה חלילי 120 ש"ח לשעה יום ג' 18:30-19:30. מתקיים במרכז ...
כדורשת נשים פעמים בשבוע ימים א-ד 20:00-22:00 בהדרכת נגה אוחיון מחיר-230 ...
כדורשת נשים פעם בשבוע ימי א / ד 20:00-22:00 בהדרכת נגה אוחיון מחיר-125 ...
בהדרכת אוליסיה קזיק. יום ב' 18:00-20:00. מתקיים באולם אלון במתנ"ס.
בהדרכת לנה פיץ. יום ד' 19:30-21:30. בבית גיל הזהב.
בהדרכת ויקטור אמציסלבסקי. יום ד' 18:00-20:00. בסיפריה
בהדרכת כרמיאלה ברנשטיין. מיועד לגילאי 4-6. יום ד' 16:15-17:00. עד 12 ילדים ...
בהדרכת רוני יבלנובסקי. יום ד' 16:30-18:30. עד 10 נערים/ת בחוג. חדר רדיו ...
בהדרכת סהר סבאג. יום ה' 18:00-20:00. עד 12 ילדים בחוג. באולם קצרילי קומת ...
בהדרכת סהר סבאג. יום ה' 16:00-18:00. עד 12 ילדים בחוג. באולם קצרילי קומת ...
בהדרכת עדי יהודה. יום ב' 17:30-19:00. עד 12 ילדים בחוג. באולם קצרילי , קומת ...
בהדרכת עדי יהודה. יום ב' 16:00-17:30. עד 12 ילדים בחוג. באולם קצרילי , קומת ...
בהדרכת גיתית לוין. יום א' 16:00-16:45. בחדר 305/ מדיטק (מאחורי אולם הספורט).
בהדרכת גיתית לוין. יום א' 16:45-17:30. בחדר 305/מדיטק (מאחורי אולם הספורט).
בהדרכת גיתית לוין. יום ב' 19:00- 20:00. חדר 305/מדיטק (מאחורי אולם הספורט).
בהדרכת גיתית לוין. יום ב' 18-19. חדר 305 /מדיטק (מאחורי אולם הספורט).
בהדרכת גיתית לוין. יום ב' 16:15-17:00. חדר 305/מדיטק (מאחורי אולם הספורט).
בהדרכת שאול דניב. יום ה' 17-18:30 . במדיטק (מאחורי אולם הספורט).
בהדרכת שאול דניב. יום ה' 16-17. במדיטק (מאחורי אולם הספורט).
בהדרכת מיכאל ברודוליי. יום א' 17:30-18:30. בחדר 305 / מדיטק (מאחורי אולם ...
בהדרכת אולגה סצ'קו. יום ד' 18-19. חדר 305. 150 לחודש
בהדרכת אולגה סצ'קו. יום ד' 17-18. בחדר 305.150 לחודש
בהדרכת לילך סורוקין. שישה מפגשים , פעם בחודש ביום שני. 17:00-18:30. בחדר ...
בהדרכת לילך סורוקין. שישה מפגשים , פעם בחודש ביום שני. 19:00-20:30. בחדר ...
בהדרכת קטי סמויילוב. יום ד' 17:00-18:00. בחדר קרמיקה .
בהדרכת סתיו מוכטוב. יום א שעות 18:00-1900. סטודיו למחול חדר עליון
פילאטיס דאנס -נשים. בהדרכת זואי כץ. יום ו' 8:30-9:15. סטודיו A. מחיר 160 ...
מחול אתני מזרחי לנשים. בהדרכת דקלה. יום ה' 20:15-21:00. סטודיו A. מחיר :160 ...
קיקבוקסינג לנשים. בהדרכת זואי כץ. יום ה' 19:30-20:15. סטודיו A. מחיר :160 ...
זומבה לנשים. בהדרכת זואי כץ. יוםד' 19:30-20:15. סטודיו A. מחיר :160 ש"ח. חוג ...
סטרצ'ינג (גמישות) בהדרכת זואי כץ. יום ד' 20:15-21:15. סטודיו A. מחיר :160 ...
פילאטיס נשים. בהדרכת זואי כץ. יום ה' 20:15-21:00. סוטדיו A. מחיר :160 ש"ח. ...
פילאטיס לנשים. בהדרכת זואי כץ. יום ג' 20:15-21:00. סטודיו A. מחיר :160 ש"ח. ...
טבאטה- תנועה לנשים. בהדרכת זואי כץ. יום ג' 19:30-20:15. סטודיו A. מחיר :160 ...
טרום להקה 8-9. בהדרכת אולגה סגל. ימי ב' ו ד'. 16:00-17:00. סטודיו A. מחיר :240 ...
מחול אתני מזרחי לנערות 14+. בהדרכת דקלה. יום ה' 19:15-20:00. סטודיו A. מחיר ...
היפ הופ להקה צעירה 9-11. בהדרכת רות דהן. יום ב' 17:00-18:00. סטודיו C. מחיר ...
היפהופ נערות 11-13 בהדרכת רות דהן. יום ב' 19:00-20:00. סטודיו C. מחיר :160 ש"ח, ...
היפ הופ טרום להקה 7-9. בהדרכת רות דהן. יום ב' 16:00-17:00. סטודיו C. מחיר :160 ...
היפ הופ בוגרות 12+. בהדרכת רות דהן. יום ב' 18:00-19:00. סטודיו C. מחיר :160 ...
מחול מודרני 9-10 . בהדרכת דנה ציוני. יום ה' 16:30-17:15. סטודיו A. מחיר: 160 ...
מחול מודרני נערות 12+ . בהדרכת דנה ציוני. יום ה' 18:15-19:15. סטודיו ...
מחול מודרני -נערות 11-12. בהדרכת דנה ציוני. יום ה' 17:15-18:15 . סטודיו ...
גאז' נשים בהדרכת אולגה סגל. ימי ב' ו ד'. 20:00-21:00. סטודיו A. מחיר :240 ...
מיועד לגילאי 3-4 . בסטודיו A. ימים א' ו ג' 16:45-17:30. בהדרכת אולגה ...
מיועד לגילאי 11-12 . בסטודיו A. ימים א' ו ג' 15:45-16:45. בהדרכת אולגה ...
מיועד לגילאי 9-10 . בסטודיו A. ימים ב' ו ד' 18:00-19:00. בהדרכת אולגה ...
מיועד לגילאי 7-8. בסטודיו A. ימים א' ו ג' 18:15-19:00. בהדרכת אולגה ...
בהדרכת נגה אוחיון. יום א' 16:00-17:00. אולם הספורט באוהלו.
בהדרכת לנה פיץ. יום ה'16:45-17:30 . בחדר מוזיקה . 190 לחודש
בהדרכת לנה פיץ. יום ה'18:15-19:00. בחדר מוזיקה . 190 לחודש
בהדרכת לנה פיץ. יום ה'17:30-18:15 . בחדר מוזיקה . 190 לחודש
בהדרכת אסיף יפרח . יום ה' 17:30-18:15. חדר אורגניות . 190 לחודש
בהדרכת אסיף יפרח . יום ה' 16:45-17:30. חדר אורגניות .
בהדרכת סלבה טרחוב . יום ה' 16:45-17:30. חדר מוזיקה.
בהדרכת סלבה טרחוב . יום ה' 18:15-19:00. חדר מוזיקה. 190 לחודש
בהדרכת סלבה טרחוב . יום ה' 17:30-18:15. חדר מוזיקה. 190 שח לחודש
בהדרכת ביידר טטיאנה. יום ד' 16:45-17:30.
בהדרכת ביידר טטיאנה. יום ד' 16:00-16:45.
בלט בליווי פסנתר לנשים. בהדרכת לריסה קצבמן. יום א' 19:45-20:45. סטודיו ...
בהדרכת אסיף יפרח . יום ה' 16-16:45. חדר אורגניות . 190 לחודש
בהדרכת קטי סמויילוב. יום ד' 19:00-20:00. בחדר קרמיקה. 180 שח לחודש
בהדרכת ערן ברנזון. יום ב' 19:00-20:00.
בהדרכת נורית מאירוביץ. יום ד' 17:00-19:00 . בחדר קצרילי.
בהדרכת נגה אוחיון. יום א' 17:00-18:00. אולם הספורט באוהלו.
בלט בליווי פסנתר מתחילים 8-9. בהדרכת לריסה קצבמן. יום א' 17:00-18:00. ...
בלט בליווי פסנתר מתקדמים 10-12 בהדרכת לריסה קצבמן. יום א' :16:00-17:00. ...
m.m.a בהדרכת יעקב שמידע. ימי ב ו ה' 19:00-20:00. בסטודיו התחתון. כתות ז-ח 230 ...
m.m.a בהדרכת יעקב שמידע. ימי ב ו ה' 16:00-17:00. בסטודיו העליון. 230 לחודש
m.m.a בהדרכת יעקב שמידע. ימי ב ו ה' 18:00-19:00. בסטודיו העליון 230 לחודש
m.m.a בהדרכת יעקב שמידע. ימיבב' וה' 17:00-18:00. בסטודיו עליון. 230 לחודש
בהדרכת סלבה טרחוב . יום ב' 18:15-19:00. חדר מוזיקה.
בהדרכת סלבה טרחוב. יום ב' 17:30-18:15. חדר מוזיקה.
בהדרכת סלבה טרחוב. יום ב' 16:45-17:30. חדר מוזיקה. 190 לחודש
בהדרכת סלבה טרחוב. יום ב' 16:00-16:45. בחדר אורגניות. 190 לחודש
בהדרכת סלבה טרחוב. יום ד' 18:15-19:00. בחדר אורגניות.190 שח
בהדרכת סלבה טרחוב. יום ד' 17:30-18:15. בחדר אורגניות. 190 לחודש
בהדרכת סלבה טרחוב. יום ד' 16:45-17:30. בחדר אורגניות.
בהדרכת סתיו מוכטוב. יום א שעות 17:00-18:00 סטודיו למחול חדר עליון
בהדרכת ביידר טטיאנה. יום א' 18:15-19:00. חדר מוזיקה.
בהדרכת ביידר טטיאנה. יום א' 17:30-18:15. חדר מוזיקה.
בהדרכת ביידר טטיאנה. יום א' 16:45-17:30. חדר מוזיקה. 190 לחודש
בהדרכת ביידר טטיאנה. יום א' 16:00-16:45. חדר מוזיקה. 190 לחודש
בלט בליווי פסנתר בוגרות 13-16. בהדרכת לריסה קצבמן. יום א' 18:00-19:00. ...
בהדרכת סלבה טרחוב. יום א' 18:15-19:00. בחדר אורגניות.
בהדרכת סלבה טרחוב. יום א' 17:30-18:15. חדר אורגניות.
בהדרכת סלבה טרחוב. יום א' 16:45-17:30. חדר אורגניות.
בהדרכת ענת פרשה. יום ב' 16-17 . מותנה במינימום 10 נרשמים. חדר אומנות.
בהדרכת ענת פרשה. יום ד' 17:30-18:30. חדר אומנות.
בהדרכת קטי סמויילוב. יום ד' 18:00-19:00. בחדר קרמיקה.
בהדרכת אולסיה,. יום א' 18-19. חדר ציור
בהדרכת אולסיה . יום א' 16-17. חדר ציור.
בהדרכת סלבה טרחוב. יום ד' 16-16:45. בחדר אורגניות. 190 לחודש
בהדרכת אנטולי סידורקין. יום ג' 17:00-19:00. במועדון גיל הזהב.
בהדרכת רון דובר. מתקיים במגרש הספורט. ימים: ב' , ד' ,ה'. בשעות : 18:45-20:25.
בהדרכת סלבה טרחוב . יום ה' 16:00-16:45. חדר מוזיקה. 190 לחודש
כדורגל ה' - ו' . בהדרכת אופק שטיינר ימי א' 15:45-17:15 ו ה' 15:45-17:15. מחיר ...
סט ביגוד מלא הכולל : סט קיץ +מכנס ארוך +חולצה ארוכה + תיק במחיר :300 ...
במעמד הרישום לחוג כדורגל חובה לרכוש את סט הקיץ הכולל: חולצה +מכנס ...
כדורגל ה' - ו' . בהדרכת אילן קיקנדזה. ימי א' 16:45-18:15 ו ג' 16:30-18:00. מחיר ...
ציוד מלא :(סט דו צדדי+ סט חורף+תיק ) בעלות של 280 ש"ח . *התשלום עבור ...
ציוד חובה כולל סט קיץ בעלות של 80 ש"ח (חולצה ומכנסיים קצרים). ניתן ...
בהדרכת גלעד גרייבסקי. ימי-א' ו ד', 18:00-20:00. חדר איגרוף. 350 לחודש
בהדרכת סלבה טרחוב. יום א' 16-16:45 חדר אורגניות
דמי חבר י'- יב' . הפעילות מתקיימת בימי ג' . 19:00-21:00 *דמי החבר אינם ...
דמי חבר ד'-ט'. הפעילות מתקיימת בימי ג' ו-ה' . 17:00-18:30. *דמי החבר אינם ...
בהדרכת סבטלנה מונדרייבסקי. יום ה' 17:30-21:30. מתקיים בבית גיל הזהב.
תאטרון לגילאי 7-13. בהדרכת מונדייבסקי סבטלנה . יום ב' 14:00-16:00. במועדון ...
בהדרכת שרון עיני. יום א' 19:00-21:00. מתקיים באולם אלון במתנ"ס.
בהדרכת ורדה בן חורין. יום א' 18:00-20:00. חדר קרמיקה 306.
בהדרכת יניב משני. יום א' 17:15-18:00. באולם אלון 160 לחודש
בהדרכת יניב משני. יום א' 18:00-19:00. באולם אלון
בהדרכת יניב משני. יום א' 16:30-17:15. אולם אלון.
בהדרכת אוליסיה . יום א' 17-18. חדר ציור.
בהדרכת אוליסיה קזיק. יום ה' 18:00-20:00. חדר 307.
בהדרכת לנה פיץ. יום ה' 16-16:45. חדר מוזיקה 190 לחודש
בהדרכת נטליה קטקובניק. יום א' 18:15-19:15. בבית גיל הזהב.
בהדרכת אורה והירש זילבר . יום ב' . 18:00-20:00. מתקיים בבית גיל הזהב.
מיועד לגילאי 12+. ימים : ב' ו ד' 19:00-20:00. בסטודיו A. בהדרכת אולגה ...
בהדרכת אופק שטיינר. מתקיים במגרש הכדורגל ימים : ב', ד' ,ה' בשעות : ...
בהדרכת נינה כון. ימי א'- ד' . 19:30-20:30. מתקיים בסטודיו העליון במתנ"ס.
תשלום חובה לרשומים לחבורת הזמר. 80 ש"ח לשנה או לחלק ממנה.
בניצוחו של אריה ברכה. יום ג' 20:00-22:00. עלות: 1200 ש"ח לשנה או חלק ממנה. ...
בהדרכת שלום בלייר. יום א' 17:30-20:00. במועדון גיל הזהב.
כדורגל גן קב' 1. בהדרכת בן אניסימוב. ימים : ב' ו ה'. 16:30-17:15. מחיר: 240 ...
כדורגל ג' -ד' קבוצה 2 בהדרכת יונתן ון -פלט. ימים: ב' 15:30-16:30 , ד' ...
כדורגל גן קב' 2. בהדרכת בן אניסימוב. ייום ד' 16:30-17:30. מחיר: 180 ...
כדורגל ג'- ד'. קבוצה 1. בהדרכת באילן קיקנדזה. ימים: א' ו ג' , ...
כדורגל א'-ב'. בהדרכת בן אניסימוב. ימים: ב' ו ה' , 15:30-16:30. מחיר : 240 ...
בהדרכת נבות רוכברג. ימי ב' ו ד' 17:00-18:00. אולם ספורט. במעמד ההרשמה ...
בהדרכת נבות רוכברג. יום ב'- 16:00- 17:00, יום ד'- 18:00-19:00. באולם ...
בהדרכת גלעד גרייבסקי. ימי-א' ו ד', 16-17. חדר איגרוף. 230 לחודש
בהדרכת גלעד גרייבסקי. ימי-א' ו ד', 17-18. חדר איגרוף. 230 לחודש
מתקיים במועדון וותיקים. יום ג' אחת לשבועיים.
מועדון בוקר 55+. בימים ב' ו ד'. כולל ארוחת בוקר, שיעור ספורט והרצאות ...
מתקיים במועדון וותיקים . יום ג' אחת לשבועיים . בהדרכת חנה קוטלז'.